panele quickstep, poszukuję

panele quickstep, poszukuję

Mam ogromny dylemat, albowiem kocham naturalne drewno. Czy panele parkietowe godnie je zastąpią, czy raczej pożałuję takiej decyzji?

Andzia

Posty: 1

 
Potwierdzam ze szczerym przekonaniem. Na nieszczęście, ale po wycieku wody mieliśmy do zerwania płytki PCV i musieliśmy zamontować coś nowego. Wybór padł właśnie na panele Quickstep, bowiem byłem zaskoczony ich jakością wykonania, a także przekonała mnie łatwość montażu.

090913123

Posty: 3

 
Najbardziej uniwersalne są panele podłogowe, jakie mają dużo zalet. Najistotniejsze jest to, że są dostępne w bardzo przystępnej cenie. Niewielkim kosztem można wyłożyć nimi całe mieszkanie, dzięki czemu zyskuje ono na przytulności.

Klara323

Posty: 3

 
Wszystko zależy od tego, jaką klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, że są one odpowiednio dobrane do potrzeb klienta.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Pamiętaj o właściwym ułożeniu elementów. Krótszym bokiem mają być skierowane w stronę okna. Powinny do siebie cudownie przylegać, bowiem tylko wówczas panele parkietowe ułożą się w pożądany wzór. Całe szczęście jest dużo poradników, jak to stosownie wykonać.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Tak, to doskonały pomysł. Musisz tylko wybrać stosowne panele laminowane Pergo. Polecam tę firmę, albowiem z jej produktów na ogół korzystam w mojej pracy (posiadacz firmy remontowo-budowlanej).

CzarnyBlant

Posty: 16

 
Też mam słabość do pięknych mozaik i wzorów na podłodze. Wybrałem panele parkietowe, bo przeczytałem o nich na stronie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. Wcześniej nie miałem zupełnie pojęcia o takiej możliwości i bardzo się ucieszyłem, że mogę moje zwykłe panele wymienić na takie eleganckie :)

pawel253

Posty: 4

 
Mam już swoje lata i przeżyłem także parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są dużo doskonalsze, albowiem nie trzeba ich systematycznie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

labuh

Posty: 2

 
Żeby uzyskać dobrą imitację drewna, wybierz odpowiedni materiał. Nie szczędź na to pieniędzy, bo lepiej wybrać porządny produkt, który przetrwa długie lata intensywnej eksploatacji. Panele laminowane Pergo są najlepszą propozycją na rynku, ze względu na ich świetny stosunek ceny do jakości.

Malinka Moja

Posty: 6

 
Tak, idziesz w dobrym kierunku. Panele laminowane Pergo nadadzą się na pierwsze próby montażu, bo są naprawdę świetnie spasowane i wyposażone w systemy ułatwiające tę czynność. Spróbuj – zobaczysz jakie to proste.

Klarka34

Posty: 3