opony do ciężarówek

opony do ciężarówek

Czy znacie dobry serwis opon ciężarowych na Podkarpaciu? W ostatnim roku miałem kilka problemów technicznych z dotychczasowym ogumieniem i potrzebuję kogoś, kto mi doradzi przy zamianie i zajmie się pilniejszymi naprawami w razie czego.

Yewose

Posty: 1

 
Zawsze sprawdzam, które marki ogumienia prowadzą badania. Czy mają działy B+R i ile pieniędzy poświęcają na odkrywanie nowych technologii. Akurat Michelin to jeden z lepszych przykładów, gdzie można zauważyć sporą różnicę w jakości opon radialnych.

Sohinyh

Posty: 4

 
Na życzenie wyszukują opony i doradzają w zakresie dopasowania optymalnych technologii dla floty w www.sklep.res-tires.pl. Poza tym mają konkurencyjne relacje z większością producentów opon. Gwarancja, dostawa pod adres, mobilny serwis, tysiące opon do dyspozycji od reki, no i czytelna wyszukiwarka po rozmiarze, czy producencie. Według mnie tak to zrobili, żeby człowiek mógł szybko rozpoznać najlepsze opony na rynku.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Ewentualnie regenerowane opony można rozpatrzyć, ale sam nie wiem. Niby sporo argumentów za, ale zawsze stawiałem na oryginalne, nowe i się nie zawiodłem. Przynajmniej bieżnik widać po przejechaniu masy kilometrów.

Iunae_Milt

Posty: 14

 
Jeszcze zależy na jakich ładunkach maksymalnych jeździsz. Wydaje mi się, że już nie ma taniego i dobrego ogumienia. Wysoka inflacja porobiła i ten rynek, dlatego lepiej zainwestować w coś sprawdzonego.

Klara323

Posty: 3

 
Podpatruję też działania konkurencji i sprawdzam, co u siebie wstawiają. Dobry wyznacznik, żeby oceniać najlepszych na rynku. Stawiam osobiście na opony, które wytrzymują największe obciążenia eksploatacyjne. Nie oszczędzam.

090913123

Posty: 3