imprezy integracyjne w Warszawie, proszę o polecenie

imprezy integracyjne w Warszawie, proszę o polecenie

Na już potrzebny jest lokal na imprezę integracyjną w Warszawie. Jeśli macie takie miejsce, które jest super to dajcie mi znać.

saradonin

Posty: 1

 
Widziałem gdzieś firmę, która zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w Warszawie i mieli jakieś super miejsce. To był klub z super nagłośnieniem i w ogóle takim szczególnym klimatem, zatem chętnie sam był sobie tam poszedł zaszaleć.

pawel253

Posty: 10

 
My organizowaliśmy urodziny w Warszawie dla znajomej. Klub miał dwanaście ekranów LCD, a do tego projektor. Był pokój VIP i Ultra VIP. Super było i dziewczyna do dzisiaj o tym wspomina. Koszty wcale nie były takie wysokie, jeśli bierzemy pod uwagę to, co w zamian otrzymaliśmy. Polecam taką organizację innym.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Zleciliśmy organizację osiemnastki w Warszawie firmie https://www.xoxoparty.pl i jesteśmy niezwykle zadowoleni. Duża sala, do tego niesamowita atmosfera, a to wszystko było dostępne w rzeczywiście niezwykle przystępnej cenie. Polecam.

serum45

Posty: 5

 
Według mnie pożądane byłoby organizować imprezy integracyjne w Warszawie w klubie. W ten sposób jest o wiele lepsza atmosfera i ludzie niezmiernie dobrze się bawią. Jest też miejsce do pogadania jak VIP Room, zatem każdy na pewno w takim klubie znajdzie coś dla siebie. Dużo razy z takiej oferty udało nam się skorzystać.

pawel253

Posty: 4

 
Nie znam akurat firmy, która zajmuje się organizacją bankietów w Warszawie, albowiem u nas idziemy w oszczędności i zawsze imprezy organizujemy sami. Różnie to wychodzi i na pewno w innym miejscu byłoby lepiej, niemniej jednak szef sam decyduje jak ma to wszystko wyglądać.

Miluśkooo2

Posty: 2