Program do ewidencji urlopów, program online??

Program do ewidencji urlopów, program online??

Hej wszystkim. Korzystał ktoś z was z takiego ułatwienia, jakim jest system do rejestracji urlopów? Zastanawiam się nad kupieniem takiego oprogramowania.

Kaazz

Posty: 7

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Choćby dlatego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić odpowiednie dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

malajka6

Posty: 12

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Poprzez takie poczynania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

ewu1u01

Posty: 17

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, bowiem jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

Snaco

Posty: 28

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

Lupusx

Posty: 11

 
Powiem szczerze, iż jako kadrowa dopiero od paru miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się wyśmienicie. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

Anjinsaan

Posty: 18

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy winien być dostępny we wszystkich wielkich firmach. To niesłychanie wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

1adversary

Posty: 14

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich dużych firmach. To bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

tvvvn56

Posty: 8

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

arko1916

Posty: 21

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, że będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, że jest on tak wielkim udogodnieniem, że wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, szczególnie panie kadrowe.

Kaazz

Posty: 23