Naprawa ploterów w Poznaniu, znacie coś?

Naprawa ploterów w Poznaniu, znacie coś?

Ostatnio awarii uległ mój ploter marki HP. Zastanawiam się czy lepszym rozwiązaniem będzie zakup nowego czy może lepiej opłaca się oddać ploter do naprawy?

derbuś45

Posty: 11

 
Mój znajomy gdy jego ploter uległ awarii od razu udał się do serwisu ploterów HP i ku mojemu zaskoczeniu naprawa była niezwykle tania. Dodatkowo jego ploter działa zdecydowanie lepiej niż przed naprawą ponieważ zostały wymienione jeszcze inne elementy a więc naprawę niezwykle sobie chwali i poleca ją każdemu w wypadku awarii.

Hunka

Posty: 24

 
W mojej opinii naprawa ploterów w renomowanym serwisie jest wręcz obowiązkiem w wypadku ich awarii a nabycie nowego urządzenia jest kompletnie nieopłacalny.

Smakosz1

Posty: 15

 
Gdy sam oddawałem ploter do naprawy to również zależało mi na jak najszybszym czasie i ploter dostałem z powrotem w ciągu dwóch dni od oddania go do serwisu.

tutys00

Posty: 16

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ten serwis: http://serwisploterow.eu. Naprawy realizuje bardzo szybko oraz na najwyższym poziomie ponieważ pracownicy tego serwisu to prawdziwi profesjonaliści.

ewu1u01

Posty: 14

 
Zdecydowanie odradzam Ci zakup nowego plotera w przypadku awarii. W mojej opinii naprawa jest zdecydowanie bardziej opłacalna a Twój sprzęt będzie po niej jak nowy.

Jasiu560

Posty: 17

 
Mój znajomy w sytuacji gdy jego ploter tak samo jak Twój przestał działać z dnia na dzień zdecydował się na jego naprawę i nie żałuje swojej decyzji ponieważ zaoszczędził bardzo dużo pieniędzy a ploter działa jak nowy.

3czex

Posty: 15

 
W swojej firmie używam wielu ploterów i w przypadku awarii zawsze decydują się na naprawę. Tobie polecam dokładnie to samo ponieważ jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby naprawa plotera HP była droższa od zakupu nowego i jest to wręcz niemożliwe.

saradonin

Posty: 23

 
W mojej opinii naprawa ploterów w renomowanym serwisie jest wręcz obowiązkiem w przypadku ich awarii a zakup nowego urządzenia jest kompletnie nieopłacalny.

joziq34

Posty: 13