Wisła, co polecicie ?

Wisła, co polecicie ?

Chcemy się wybrać do Wisła Malinka, natomiast nie wiem czy skocznie można zwiedzać? Jak to wygląda cenowo?

kerad17

Posty: 1

 
Beskid to duża powierzchnia, dlatego jest tam wiele miejsc, które warto zobaczyć. Jeśli ktoś kocha góry i naturę to na pewno powinien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem bardzo zadowolony. To miejsce, które pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

Hinterrr

Posty: 4

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te piękne widoki, ale gusta są bardzo różne. Zaletą jest to, że można się tam dostać niebieskim szlakiem, dlatego warto się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeśli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

E-GOista

Posty: 11

 
Dla miłośników Skoczni Małysza polecam stronę https://kochambeskidy.pl/beskidzkie-atrakcje-skocznia-im-adama-malysza-w-wisle-malince/, bo można tutaj zobaczyć bardzo interesujące zdjęcia. Przekonacie się, że jest to miejsce naprawdę bardzo wyjątkowe i niepowtarzalne.

090913123

Posty: 2

 
Byłem w Beskidzie Żywieckim, ale nad jeziorem. Mnie się podobało, bo to wyjątkowe miejsce. Ma taki specyficzny klimat, dlatego polecam się tam pojawić. Gusta są różne, dlatego nie gwarantuje, że wszystkim się tam spodoba. Na pewno znajdziecie tam wiele miejsc, które warto zobaczyć i uwiecznić na wyjątkowych i oryginalnych zdjęciach.

bialeiczar

Posty: 13

 
Zawsze poszukuję informacji o Beskidzie Śląskim na różnych stronach, lecz słyszałem, że jest taka, jaka ma to wszystko w jednym miejscu. Na razie nie udało mi się jeszcze tam trafić, lecz może ktoś poda adres takie strony www?

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Zawsze szukam informacji o Beskidzie Śląskim na różnych stronach, ale słyszałem, że jest taka, która ma to wszystko w jednym miejscu. Na razie nie udało mi się jeszcze tam trafić, ale może ktoś poda adres takie strony www?

Dinker5

Posty: 20

 
Beskid to duża powierzchnia, dlatego jest tam sporo miejsc, które pożądane byłoby zobaczyć. Jeżeli ktoś kocha góry i naturę to na pewno winien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem niezmiernie zadowolony. To miejsce, które pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

Miluśkooo2

Posty: 3